Wniosek w sprawie wiaty przystankowej

Wniosek w sprawie wiaty przystankowej

23 grudnia 2014 r. złożyłem wniosek w sprawie wiaty przystankowej (wraz z podpisami mieszkańców) oraz instalacje koszy na śmieci przy wiatach przystankowych, zlokalizowanych przy drodze gminnej w Nieznanowicach.

Wiata przystankowa jest konieczna głównie z uwagi na dzieci i młodzież, które czekając na autobus szkolny są narażone na opady czy to deszczu, czy to teraz w porze zimowej śniegu. Więc mam nadzieje, że właśnie z uwagi na możliwe opady śniegu wniosek zostanie szybko zweryfikowany.

Kolejna sprawa to problem śmieci. Moim zdaniem częściowo problem ten mogą rozwiązać kosze na śmieci, które zainstalowane będą na przystankach. Celowo napisałem częściowo, ponieważ dużo zależy od Nas mieszkańców. O to jak my potratujemy problem zaśmiecania ulic. Wierzę, że jeśli będzie możliwość skorzystania z kosza na śmieci na przystankach, to zdecydowanie ograniczony zostanie problem śmieci na ulicach.

Będę informował mieszkańców w momencie otrzymania odpowiedzi na wniosek w sprawie wiaty przystankowej oraz koszy ze strony Gminy Włoszczowa.

 

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę bardzo wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

2 thoughts on “Wniosek w sprawie wiaty przystankowej

Comments are closed.