Kosze na śmieci

Kosze na śmieci

Jest reakcja na wniosek, który złożyłem w dniu 23 grudnia 2014 r. Dziś na przystankach przy drodze gminnej w Nieznanowicach zostały zainstalowane kosze na śmieci.

Kosze na śmieci: wyrzucajmy do nich opady

Pragnę zaapelować do wszystkich mieszkańców naszej miejscowości o dbanie o czystość naszych ulic i wyrzucanie odpadów do zlokalizowanych na przystankach koszy na śmieci.

Wyrażam nadzieję, że wraz z pojemnikami na odpady zniknie problem śmieci w licznie uczęszczanych miejscach naszej miejscowości. Teraz wszystko zależy od Nas i od naszej troski o estetykę Nieznanowic.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych

Korzystając z okazji prezentuje Harmonogram odbioru odpadów komunalnych (zmieszanych) selektywnych i biodegradowalnych w roku 2015. Nieznanowice, Rząbiec i Wymysłów znalazły się w Rejonie I (drugi poniedziałek miesiąca). Termin I : 12 stycznia, 9 lutego, 9 marca, 13 kwietnia, 11 maja, 8 czerwca, 13 lipiec, 10 sierpnia, 14 wrzesień, 12 październik, 9 listopad, 14 grudzień 2015 r.

Dodatkowo będą realizowane odbiory komunalne zmieszane i BIO 25 maja i 22 czerwca. Daty modą ulec zmianę, dlatego sugeruje odwiedzać stronę Urzędu Gminy Włoszczowa, gdzie znajdują się wszystkie informacje.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę bardzo wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.