Projekt sieci wodociągowej Rząbiec-Wymysłów

Projekt sieci wodociągowej Rząbiec-Wymysłów

Odwiedziłem Pana Prezesa Włoszczowskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Pawłem Strączyński i widziałem projekt sieci wodociągowej Rząbiec-Wymysłów. Długo wyczekiwany dokument to pierwszy krok w kierunku dostaw wody z sieci, do mieszkańców Rząbca, Wymysłowa i Prządzowia.

Zgodnie z projektem przyszła sieć wodociągowa będzie miała ponad 12 kilometrów i po wstępnym rozeznaniu w planach, wszystkie posesje zostały uwzględnione. Sieć zasilana będzie z Nieznanowic i prowadzona będzie przez Prządzów (obejmować tzw. Rybaczkę) i kierować się będzie do Rząbca, a następnie do Wymysłowa.

W marcu planowane są spotkania z mieszkańcami, w celu przekazania szczegółów powstającego projektu, kiedy poznam dokładny termin i godzinę, natychmiast przekaże tą informację. Wspólnie z mieszkańcami mamy nadzieję, że pierwszy etap, jakim jest projekt będzie wstępem do budowy wodociągów w niedalekiej przyszłości.

Sprawa wodociągów w Rząbcu i Wymysłowie, była przedmiotem wielu wniosków w poprzednich latach, m.n. www.michalszafranski.pl/wniosek-w-s-wodociagow. W tym miejscu pragnę podziękować za podjęte działania zmierzające do realizacji zadania Panu Prezesowi Pawłowi Strączyńskiemu oraz Panu Burmistrzowi Grzegorzowi Dziubkowi za wsparcie w tej kwestii.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *