Wniosek w.s. wodociągów

Wniosek w.s. wodociągów

Upał doskwiera, ale mnie, w szczególności mieszkańcom, którzy mają problemy z wodą doskwiera brak wodociągów na terenie sołectw Rząbiec, Wymysłów i części Nieznanowic – zwaną Prządzowiem. Kilka razy poruszałem publicznie problem białych plam w systemie wodociągowym w naszej gminie. Dziś złożyłem kolejny wniosek w sprawie budowy wodociągów w w.w. sołectwach. Tym razem bezpośrednio do Włoszczowskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, wniosek wsparty 102 podpisami mieszkańców (przedstawicieli poszczególnych posesji).

Nie trzeba mówić na temat tego, że woda w XXI powinna być standardem, a nie przywilejem. Dochodzi do sytuacji, że tej wody po prostu zaczyna brakować w studniach i trzeba po nią chodzić do osób, które jeszcze ją mają. Należy zatem podjąć natychmiastowe działania, aby najpierw stworzyć dokumentacje techniczną, a później uzupełnić braki sieci wodociągowej, tam gdzie jej w Naszej gminie nie ma. Temat wodociągów wielokrotnie poruszany był na zebraniach wiejskich w Wymysłowie i nie tylko.

Dziękując za zaangażowanie sołtysom (sołectw Rząbiec i Wymysłów), wyrażamy nadzieję, na rychłą realizacji niezbędnej do funkcjonowania potrzeby mieszkańców.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

One thought on “Wniosek w.s. wodociągów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *