Niedziela na drodze powiatowej

Niedziela na drodze powiatowej

Dziś wspólnie z Przewodniczącym Rady Powiatu Włoszczowskiego Panem Jackiem Włodarczykiem i Sołtysem Wymysłowa Panem Markiem Wolskim spotkaliśmy się na drodze Powiatowej prowadzącej przez m.in. Wymysłów i Rząbiec, w kierunku Ludyni. Na spotkaniu obecni byli również mieszkańcy, którzy od kilku lat proszą o pomoc w sprawie dokończenia drogi powiatowej. Pomysł zaproszenia na drogę Pana Przewodniczącego był następstwem niesatysfakcjonujących odpowiedzi na pisma kierowane do Starostwa Powiatowego zarówno przeze mnie jak również przez mieszkańców.

Zaproszenie Pana Przewodniczącego to kolejny pomysł na poprawę warunków korzystania z drogi powiatowej przez mieszkańców, która wymaga pilnego remontu! Były pisma (kierowane zarówno przeze mnie (przyp, 1 grudnia 2015 r. oraz 29 września 2015 r.) jak również mieszkańców), była wizyta Pana Starosty (przyp. 9 marca 2015 r.), teraz wizyta Pana Przewodniczącego. Wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się poprawić warunki bytowe i bezpieczeństwo mieszkańców.

Pragnę zauważyć, że ukończenie tego odcinka drogi ułatwi i skróci drogę do miejsc pracy, czy choćby do Kielc, nie tylko mieszkańcom Sołectwa Wymysłów, ale kilku sąsiednich sołectw. Na spotkaniu poruszany był również problem stanu mostu na odcinku drogi powiatowej, między Rząbcem, a Wymysłowem, który również wymaga remontu.

Dziękuję Panu Przewodniczącemu za dzisiejszą obecność i mam nadzieję, że wspólne działanie przyczyni się do ułatwienia życia mieszkańcom.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *