Drzewa przy drodze w kierunku Rząbca

Drzewa przy drodze w kierunku Rząbca

W nawiązaniu do rozmowy z Panem Sołtysem Sołectwa Rząbiec – Panem Marianem Kościołkiem w dniu dzisiejszym (tj. 29-02-2016 r.) złożyłem pismo do Zarządu Dróg Powiatowych we Włoszczowie z prośbą o wycinkę drzew, które na drodze powiatowej w kierunku Rząbca wrastają się pod jezdnie – niszcząc ją.

Poniżej znajduje się treść złożonego wniosku :

„W nawiązaniu do rozmowy z Sołtysem Sołectwa Rząbiec, Panem Marianem Kościołkiem oraz kierowanych pism w latach ubiegłych, wnioskuje o podjęciu działań zmierzających do usunięcia drzew wzdłuż drogi powiatowej 0221 T, na odcinku od drogi wojewódzkiej 742 do granic miejscowości Rząbiec.

Pierwotna wycinka (wykonana w latach ubiegłych) nie uwzględniła mniejszych drzew, których korzenie aktualnie wrastają się pod drogę, niszcząc jej nawierzchnię. Szczególnie widoczne jest to na ostatnim łuku w.w. jadąc w kierunku miejscowości Rząbiec.

W celu szczegółowych informacji na temat dokładnej lokalizacji przedmiotowych drzew oraz ich gatunku proszę o kontakt ze w mną (Michał Szafrański) lub Sołtysem Sołectwa Rząbiec, Panem Marianem Kościołkiem.

W trosce o bezpieczeństwo korzystania z drogi powiatowej 0221 T, proszę o pozytywne ustosunkowanie się do mojego wniosku.”

Będę informował o udzielonej odpowiedzi na powyższy wniosek, w chwili jej otrzymania.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

One thought on “Drzewa przy drodze w kierunku Rząbca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *