Wizyta na drodze do Rząbca

Wizyta na drodze do Rząbca

W odpowiedzi na wniosek kierowany do Zarządu Dróg Powiatowych we Włoszczowie (przyp. z dnia 29 lutego 2016 Drzewa przy drodze w kierunku Rząbca) oraz w nawiązaniu do apeli i rozmów z Panem Sołtysem Marianem Kościołkiem, dziś na drodze powiatowej w kierunku Rząbca spotkaliśmy się w gronie przedstawicieli Zarządu Dróg Powiatowych, Nadleśnictwa oraz Pana Sołtysa. Tematem spotkania były drzewa, których korzenie wpływają na niszczenie drogi asfaltowej.

W zgodnej opinii wszystkich stron, podjęte będą kroki, które przyczynią się do usunięcia kłopotliwych drzew. Poruszana była również kwestia drogi do Henrykowa. Wszelkie bliższe informacje zostaną przekazane mieszkańcom przez Pana Sołtysa Mariana Kościołka, przy okazji kolejnego zebrania wiejskiego.

Po wizycie w Rząbcu, wspólnie z Przedstawicielem Zarządu Dróg Powiatowych udaliśmy się na most, zlokalizowany na drodze w kierunku Wymysłowa. Zarówno most jak i droga powiatowa w kierunku Ludyni jest tematem wielokrotnie poruszanym przez mieszkańców.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *