Sesja nadzwyczajna, czyli mamy to

Sesja nadzwyczajna, czyli mamy to

W dniu 23 kwietnia, podczas sesji nadzwyczajnej, podejmowano decyzje o zmianach w budżecie gminy. Jedną z tych decyzji było przekazanie kwoty 135 000 zł, z przeznaczeniem na dokończenie budowy Świetlicy wiejskiej w Nieznanowicach. O inwestycji w Nieznanowicach, można by mówić dużo. W mojej ocenie to idealny przykład pracy i współpracy ludzi, mieszkańców, samorządu oraz biznesu.

Wszyscy mamy w pamięci pracę Stowarzyszenia NIEZNANOWICE.pl przy opracowywaniu wniosku, wielką pracę i nakłady mieszkańców sołectwa w tworzeniu tego obiektu, wsparcia biznesu i organizacji pozarządowych, a teraz wsparcia finansowego Gminy Włoszczowa w dokończeniu i spełnieniu marzeń mieszkańców.

Chciałbym gorąco podziękować w imieniu własnym oraz Zarządu Stowarzyszenia NIEZNANOWICE.pl oraz mieszkańców sołectwa Panu Burmistrzowi Grzegorzowi Dziubkowi oraz Sławomirowi Owczarkowi i pracownikom Urzędu za wspieranie tego naszego dzieła. Na podziękowania dla osób, które jeszcze wsparły nasz ambitny plan, budowy miejsca spotkań przyjdzie czas, jednak już dziś wszystkim razem i każdemu z osobna przekazuje szczere DZIĘKUJĘ.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *