Otwarcie rozbudowanej części świetlicy w Nieznanowicach

Otwarcie rozbudowanej części świetlicy w Nieznanowicach

To dla Nas tylko albo aż mury, ale te nowe pomieszczenia momentalnie wypełniliśmy dorobkiem ponad pięcioletniej aktywności stowarzyszeń Sprawniejsi.pl oraz Nieznanowice.pl – to jedne z pierwszych słów, którymi podsumowałem uroczyste otwarcie rozbudowanej części świetlicy w Nieznanowicach.

Dotychczas udało się pomóc ponad 100 osobom, dla których zorganizowaliśmy dwutygodniowe, bezpłatne turnusy rehabilitacyjne, w których to przeprowadziliśmy blisko 4500 bezpłatnych zabiegów dla potrzebujących (osób z niepełnosprawnościami, członków ich rodzin i seniorów). Teraz możemy pomagać jeszcze większej ilości osób, w bardziej komfortowych warunkach. Z tego miejsca pragnę podziękować:

  • Gminie Włoszczowa
  • Firmie PW Soboń
  • Fundacji Jesteśmy Blisko
  • ZPEU
  • Nadleśnictwu Włoszczowa
  • Bankowi Spółdzielczemu we Włoszczowie

… za finansowe wspieranie Naszych wszystkich inicjatyw… Dziękujemy Panu Posłowi Bartłomiejowi Dorywalskiego za pomoc w pozyskaniu środków zewnętrznych. Dziękuję wszystkim członkom Naszych nieznanowickich Stowarzyszeń i mieszkańcom za pomoc i wsparcie inicjatyw, które mają swoje źródło w Nieznanowicach – jesteście wspaniali.

Wracając do samego otwarcia to dziękujemy ks. Tomaszowi Szocie za poświęcenie „naszego domu”, który mamy nadzieje, będzie domem wsparcia dla wielu osób. Miło było widzieć również strażaków OSP Wola Wiśniowa z imponującym wozem strażackim, który był atrakcją dla dzieci. Najmłodsi tego dnia nie mieli prawa się nudzić. Oprócz wozów mogli poszaleć na dmuchańcach. Ponadto każdy mógł skosztować watę cukrową i popcorn – które zorganizowała Jola Tyjas.

Sama rozbudowa została sfinansowana ze środków Gminy Włoszczowa oraz Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Zaciekawił Cię ten materiał ? Polub mój profil na Facebooku, a nie ominie Cię nowa lokalna informacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *