56 sesja Rady Miejskiej we Włoszczowie

56 sesja Rady Miejskiej we Włoszczowie

Ostatnia sesja Rady Miejskiej we Włoszczowie była w sposób oczywisty zdominowana przez sprawę budowy zakładu wysokogatunkowych protein na terenie Włoszczowy. Chyba każdy we Włoszczowie już ten temat zna. Jako radni jednogłośnie przyjęliśmy stanowisko, sprzeciwiające się tego typu inwestycjom na terenie miasta Włoszczowa, jak i całej Naszej gminy. Sprzeciwiliśmy się inwestycjom, które nie tylko nie są prorozwojowe ale i tym bardziej nie prozdrowotne.

W dalszej części sesji był czas na małe podziękowanie:

Dziękujemy Starostwo Powiatowe we Włoszczowie za pozyskane środki zewnętrzne a Gmina Włoszczowa i radnym za jednomyślność we wsparciu budowy drogi z Wola Wiśniowa w kierunku ulicy Jędrzejowskiej.

Składamy również podziękowania dla Pana Burmistrza oraz Rady Miejskiej za dodatkowe wsparcie przy zakupie długo oczekiwanej przez OSP KSRG Wola Wiśniowa motopompy 🚒 Wsparcie cieszy nie tylko strażaków ochotników, ale i wszystkich Nas, ponieważ możemy czuć się jeszcze bezpieczniej.

Na poprzedzającej sesję komisjach poprosiłem również o zwrócenie się do Zarządcy Dróg Wojewódzkich w Kielcach o opróżnienie i częstsze opróżnianie koszy na przystankach w Nieznanowicach, przy drodze wojewódzkiej.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Zaciekawił Cię ten materiał ? Polub mój profil na Facebooku, a nie ominie Cię nowa lokalna informacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *