Zapytanie do Powiatu Włoszczowskiego

Zapytanie do Powiatu Włoszczowskiego

W dniu dzisiejszym skierowałem do Starostwa Powiatowego we Włoszczowie trzy zapytania dotyczące dwóch miejscowości : Woli Wiśniowej i Michałowa.

Pierwsze z nich dotyczyło nowobudowanego chodnika przy drodze powiatowej w Woli Wiśniowej. Z tego miejsca chciałem podziękować Starostwu Powiatowemu we Włoszczowie za budowę tego chodnika (przyp. dofinansowanego ze środków Gminy Włoszczowa), ale w związku z pytaniami mieszkańców i ja chciałem zapytać, na kiedy planowany jest koniec budowy tego chodnika i na jakiej posesji się on zakończy ?

Druga kwestia, która już wielokrotnie jak wiecie była poruszana to pytanie, czy wiemy coś nowego na temat budowy, modernizacji, remontu drogi prowadzącej przez Wolę Wiśniową w kierunku Ludwinowa ?

I ostatnie pytanie, czy potencjalni dostawcy światłowodów mogą skorzystać z kanału technologicznego, który biegnie wzdłuż drogi powiatowej z Ludyni do Wymysłowa. Ułatwiłoby to pewnie zainteresowanym dostawcom decyzje o podłączeniu Wymysłowa i Michałowa do światłowodowego Internetu.

Zapytanie Starostwo Powiatowe 12-03-2024

Oczywiście o odpowiedziach będę Was informował, a tym czasem pozdrawiam gorąco w ten deszczowy dzień.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Zaciekawił Cię ten materiał ? Polub mój profil na Facebooku, a nie ominie Cię nowa lokalna informacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *