Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl

Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl

W dniu 7 września 2015 r. wspólnie z grupą aktywnych mieszkańców powiatu włoszczowskiego i nie tylko założyłem Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl integrujące osoby niepełnosprawne. Sport mimo niepełnosprawności otworzył mnie na świat i ludzi, dał możliwość realizacji swoich pasji i okazje na niezwykłe emocjonujące chwile triumfu, a czasem porażki. Dziś pragnę przekazać energię do działania osobom niepełnosprawnym w Regionie. Wiem, że najtrudniej zrobić ten pierwszy krok. Dlatego działamy po to, aby pomóc osobom niepełnosprawnym w robieniu pierwszych i kolejnych kroków na gruncie sportowym, zawodowym, społecznym, kulturowym czy procesie rehabilitacji.

Misją Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl jest uwolnienie potencjału osób niepełnosprawnych mieszkających w województwie świętokrzyskim, powiecie włoszczowskim i nie tylko. Inicjatywa zakłada:

  • zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych,
  • zajęcia plastyczne i muzyczne,
  • doradztwo zawodowe,
  • obozy rehabilitacyjno-sportowe.

Jeżeli znasz osobę niepełnosprawna – nie czekaj dłużej – podziel się informacją o Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl i dołącz do grona tych, którzy nie raz udowodnili, że można więcej niż nam się może wydawać.

Jeżeli chcesz pomóc w integracji osób niepełnosprawnych – zobacz jakie to proste www.sprawniejsi.pl/pomagamy. Pomaganie jest trendy…

Więcej o tym co robimy i jak działamy znajdziesz na stronie internetowej www.sprawniejsi.pl

Możesz więcej niż myślisz – PAMIĘTAJ !

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *