Spotkanie w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji

Spotkanie w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji

W ostatnią sobotę (18 kwietnia 2015 r.), miałem przyjemność, korzystając z zaproszenia Fundacji Aktywnej Rehabilitacji Oddział we Włoszczowie, odwiedzić niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji w Powiatowym-Centrum-Kulturalno-Rekreacyjnym przy ulicy Koniecpolskiej.

Na spotkaniu starałem się, zbudzić w osobach niepełnosprawnych chęci do marzeń. Bo według mnie od marzeń wszystko się zaczyna. Marzyłem o tym, aby skończyć szkołę (mimo przeciwności), skończyć studia, znaleźć pracę, realizować pasje. Mam nadzieję, że zaprezentowane podopiecznym Fundacji medali z ostatnich Mistrzostw Polski pobudzą ich marzenia. A przede wszystkim otworzą drzwi wyobraźni. Gorąco w to wierzę, że jeśli się bardzo czegoś pragnie to warto zrobić krok by „sięgnąć gwiazd”. Właśnie marzenia w połączeniu z konsekwentną pracą nad realizacją planów przybliżają do sukcesów.

Dziękuję Pani Jolancie Tyjas oraz Panu Tomaszowi Bugajnemu za zaproszenie. Mogę już dziś zadeklarować, że to nie ostatnie spotkanie z tak mi bliskim środowiskiem osób niepełnosprawnych oraz przesympatycznymi opiekunami.

Życzę wytrwałości i zapału

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *