O mnie

Nazywam się Michał Szafrański, mam 33 lat. Mieszkam w Nieznanowicach. Od 2009 magister Ekonomii (o specjalności rachunkowość i przepisy podatkowe), aktualnie prowadzę własną działalność gospodarczą emesz.pl Michał Szafrański, która zajmuje się wsparciem marketingowym, księgowym firm i nie tylko. Wiele osób ceni mnie za ambicje, kreatywność i solidność. Podczas studiów aktywnie działałem w Kole Młodych Ekonomistów „Economus”, rozwijając swoje pasje ekonomiczne. W 2007 roku uzyskałem również uprawnienia Doradcy Finansowego. W 2015 r. ukończyłem studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Współpracowałem z Zakładem Doskonalenia Zawodowego Włoszczowa oraz Lokalną Grupą Działania Region Włoszczowski, prowadząc szkolenia w zakresie m.in obsługi komputera, rachunkowości komputerowej i prowadzenia małej księgowości.

wykladowca

Nie samą pracą żyje człowiek. W myśl tej zasady od kilku lat jestem zawodnikiem Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl. Do największych sukcesów należy bez wątpienia tytuł v-ce Mistrza Polski w rzucie dyskiem (osób niepełnosprawnych) – srebrny medal – zdobyty w 2014 roku, na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce Osób Niepełnosprawnych w Białymstoku.

W sezonie 2015 r. na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce w Zielonej Górze, zdobyłem dwa brązowe medale (rzut dyskiem i oszczepem) – poprawiając swoje rekordy życiowe.

Rok 2016 to kolejne sukcesy w sporcie osób niepełnosprawnych. Na lipcowych Mistrzostwach Polski w lekkoatletyce, rozgrywanych w Słupsku, zdobyłem dwa złote (rzut dyskiem i pchnięcie kulą) oraz srebrny medal w rzucie oszczepem.

WP_20160703_16_36_15_Pro

W roku 2017 otrzymałem powołanie do Kadry Narodowej Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce, debiutując na Mitingu Międzynarodowym w Tunezji. Na Mistrzostwach Polski w Białymstoku, zdobyłem 3 medale w konkurencjach: rzut dyskiem (srebro), pchnięcie kulą (srebro), rzut oszczepem (brąz).

Z woli wyborców w 2014 roku zostałem wybrany Radnym Miejskim VII kadencji. Reprezentuje mieszkańców sołectw: Nieznanowice, Rząbiec oraz Wymysłów.

slubowanie-rada-miejska-wloszczowa

Zasiadam w Komisji Rozwoju Społeczno-gospodarczego, Budżetu i Finansów oraz Komisji Rewizyjnej. Mam zaszczyt reprezentować również Radę Miejską w Lokalnej Grupie Działania Region Włoszczowski oraz w Radzie Pożytku Publicznego.

Od 2015 roku realizuje się również jako Sołtys Sołectwa Nieznanowice. Kapituła Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów, w październiku 2016 roku wyróżniła administrowaną przeze mnie strona internetowa sołectwa Nieznanowice, tytułem najlepszej strony województwa Świętokrzyskiego.

Pozasołeckie Najlepsza wiejska strona internetowa w województwie świętokrzyskim

W 2015 r. moją działalność dostrzegła kapituła Ogólnopolskiego Konkursu Człowiek bez Barier i znalazłem się w gronie 15 aktywnych, niepełnosprawnych osób w Polsce. To spore wyróżnienie i dowód na to, że można więcej niż nam się wydaje – mimo przeciwności.

Jestem inicjatorem i Prezesem Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl, którego celem jest m.in integracja osób niepełnosprawnych w regionie.

Działalność na rzecz integracji mieszkańców oraz koncepcja rozwoju terenów wiejskich została wyróżniona Certyfikatem Dobrego Gospodarza 2015, w corocznym konkursie organizowanym przez Portal dobrzypolitycy.pl.

W 2016 roku, głosami czytelników zwyciężyłem Plebiscyt gazety Echo Dnia na najskuteczniejszego radnego Rady Miejskiej we Włoszczowie.

W grudniu 2016 zostałem laureatem w Konkursie Latatnik 2016, organizowanym corocznie przez Fundacje Jesteśmy Blisko. Tytuł Latarnika od lat otrzymują osoby, które aktywnie działają na rzecz społeczności lokalnej.

089

W czerwcu 2017 zostałem nominowany do nagrody Sołtys Roku 2016 w województwie świętokrzyskim.

6 grudnia 2017 roku, jako jedyny reprezentant województwa świętokrzyskie uczestniczyłem w 4 Parlamencie Osób Niepełnosprawnych w Brukseli. Obrady poświęcone były opracowaniu nowej europejskiej strategii dostępności osób niepełnosprawnych w życiu publicznym w całej Unii oraz w jej poszczególnych państwach członkowskich.

dav

W grudniu 2017 roku zostałem również nagrodzony przez Starostę Włoszczowskiego, nagrodą za osiągnięte wysokie wyniki sportowe oraz wyróżniającą się działalność sportową na rzecz Powiatu Włoszczowskiego.

5a342255d7ed1_p

=======================================

Michał Szafrański : Radny Gminy Włoszczowa

kontakt@michalszafranski.eu

514 350 310

========================================


Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.