Wnioski w sprawie remontu dróg

Coraz mocniej widoczna wiosna odkrywa jak co roku ubytki w drogach gminnych i powiatowych. W związku ze zbliżającymi się corocznymi, cząstkowymi remontami dróg gminnych i powiatowych objechałem odcinki dróg znajdujacych się w Nieznanowicach i Rząbcu. Udokumentowałem te najtrudniejsze odcinki i wnioskiem złożonym zarówno do gminy jak i powiatu poprosiłem o wykonanie remontów cząstkowych.

dav

To tylko jedna z dziur na terenie Nieznanowic, które należy naprawić. Jadąc dalej w kierunku Woli Wiśniowej prosimy i poprawienie odcinka wąskiej drogi łączącej Nieznanowice i Wolę Wiśniową, na której znajdują się ubytki i skruszenia.

dav

Do wniosku dołączyłem coroczną prośbę o utwardzenie i poprawę dojazdu do Państwa Kaliszów z Rząbca.

dav

Przy okazji złożyłem również wniosek do Starostwa Powiatowego, głównie z prośbą o naprawdę zapadającego przepustu lub odcinka drogi nad przepustem przy wjeździe do Rząbca (droga powiatowa). Co prawda był tam robiony, jesienią poprzedniego roku remont, ale na nowo droga zaczęła się obniżać – stwarzając niebezpieczeństwo. Zdaje sobie sprawę, że poprawa sytuacji wymagałaby odprowadzenia otaczającej ten odcinek drogi wody, dlatego może warto oprócz remontu oznakować ten odcinek (ograniczyć prędkość, ostrzec przed możliwymi utrudnieniami w swobodnym przejeździe).

dav

Jak udało się ustalić w tym roku będą naprawiane dwa przepusty na terenie Rząbca (przy świetlicy i w środku miejscowości), za co w imieniu własnym i mieszkańców DZIĘKUJEMY!

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, kliknij Lubię to! i podziel informacją się ze znajomymi…

Chcesz być na bieżąco ? Odwiedzaj www.michalszafranski.eu

Kategoria: Gmina Włoszczowa, Nieznanowice, Powiat Włoszczowski, Rząbiec, Wnioski i interpelacje

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
34 Sesja Rady Miejskiej

Podczas 34 Sesji Rady Miejskiej, jedną z uchwał było przyjęcie nowego podziału okręgów wyborczych w Naszej gminie. Aktualnie okręg wyborczy, z...

Zamknij