Wniosek w sprawie naprawy progu

Wniosek w sprawie naprawy progu

W trosce poprawę bezpieczeństwa i komfortu życia mieszkańców, w dniu 22 maja 2019 roku złożyłem zbilansowany wniosek do Urzędu Gmina Włoszczowa, który w sposób szczególny dotyczy spraw mieszkańców Woli Wiśniowej i Rząbca.

Najważniejsza sprawa to notoryczne omijanie progu zwalniającego, usytuowanego na w.w. drodze gminnej w Woli Wiśniowej. Samochody omijając próg, wjeżdżają na pobocze stwarzając niebezpieczeństwo dla mieszkających przy drodze mieszkańców. Docelowo zasadne jest wyłożenie na odcinku posesji Wola Wiśniowa 18 i 22 chodnika, ale trzeba interweniować tu i teraz.

Kolejny temat to instalacja na drodze gminnej w Woli Wiśniowej pasów drogowych umożliwiających swobodne przejście dzieci przed drogę gminną – sprawa była poruszana przez mieszkańców na ostatnim zebraniu wiejskim w Woli Wiśniowej.

Sprawa kolejna to uszkodzony element w.w. progu, który wymaga naprawy oraz nadal nienaprawiony odcinek drogi przy posesji Wola Wiśniowa 8.

Sprawy dotyczące Rząbca to montaż dodatkowej tabliczki informacyjno-kierunkowej w Rząbcu, kierującej do posesji Rząbiec od 79a do 83 oraz montaż tablicy informacyjnej w części sołectwa, zwanego Niwą.

ODPOWIEDŹ

Zapoznaj się z odpowiedzią Urzędu Gminy Włoszczowa:

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *