Wniosek w.s. wodociągów

Upał doskwiera, ale mnie, w szczególności mieszkańcom, którzy mają problemy z wodą doskwiera brak wodociągów na terenie sołectw Rząbiec, Wymysłów i części Nieznanowic – zwaną Prządzowiem. Kilka razy poruszałem publicznie problem białych plam w systemie wodociągowym w naszej gminie. Dziś złożyłem kolejny wniosek w sprawie budowy wodociągów w w.w. sołectwach. Tym razem bezpośrednio do Włoszczowskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, wniosek wsparty 102 podpisami mieszkańców (przedstawicieli poszczególnych posesji).

wniosek01072019

Nie trzeba mówić na temat tego, że woda w XXI powinna być standardem, a nie przywilejem. Dochodzi do sytuacji, że tej wody po prostu zaczyna brakować w studniach i trzeba po nią chodzić do osób, które jeszcze ją mają. Należy zatem podjąć natychmiastowe działania, aby najpierw stworzyć dokumentacje techniczną, a później uzupełnić braki sieci wodociągowej, tam gdzie jej w Naszej gminie nie ma. Dziękując za zaangażowanie sołtysom (sołectw Rząbiec i Wymysłów), wyrażamy nadzieję, na rychłą realizacji niezbędnej do funkcjonowania potrzeby mieszkańców.

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, kliknij Lubię to! i podziel informacją się ze znajomymi…

Chcesz być na bieżąco ? Odwiedzaj www.michalszafranski.eu

Kategoria: Gmina Włoszczowa, Nieznanowice, Rząbiec, Wymysłów

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Zawody gaśniczo-pożarnicze we Włoszczowie

Zawody strażaków ochotników sprowadziły na włoszczowski stadion tłumy kibiców i przyjaciół tych, którzy na co dzień ratują ludzkie życie. Oczywiście...

Zamknij