Wniosek do Starostwa Powiatowego

Wniosek do Starostwa Powiatowego

Uff jak gorąco można by powtarzać za Julianem Tuwimem. Mam nadzieję, że radzicie sobie jakoś z temperaturami… Ale upał to nie wymówki… Wczoraj złożyłem wniosek do Starostwa Powiatowego wniosek z prośba o wykonanie remontu drogi w Woli Wiśniowej prowadzącej do posesji Wola Wiśniowa 122 G i 123 G.

Rozumiejąc problemy z własnością działek, w które wpisuje się droga, proszę o jej remont do posesji zamieszkałych i stacji wodno-kanalizacyjnych (na tyle na ile pozwala własność Starostwa Powiatowego).

Niestety nie będę obecny, na niedzielnym zebraniu w sołectwie Wola Wiśniowa. Pragnę jednak wyrazić zadowolenie z planów zmiany funduszu sołeckiego na rzecz wymiany piłkochwytów. Poprawi to bezpieczeństwo osób korzystających z boiska i estetykę, a dożynki już tuż tuż…

W odpowiedzi na wniosek Starostwo Powiatowe doraźnie wypełniło dziury w drodze destruktem, za co dziękujemy. Jednak sprawę pozostawiam w toku. Wspólnie z mieszkańcami wyrażamy nadzieję, że znajdą się możliwości do zapewnienia swobodnego przejazdu, przynajmniej na odcinku zabudowań.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

One thought on “Wniosek do Starostwa Powiatowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *