Wniosek

W trosce poprawę bezpieczeństwa i komfortu życia mieszkańców, złożyłem zbilansowany wniosek do Urzędu Gmina Włoszczowa, który w sposób szczególny dotyczy spraw mieszkańców Woli Wiśniowej i Rząbca.

Najważniejsza sprawa to notoryczne omijanie progu zwalniającego, usytuowanego na w.w. drodze gminnej w Woli Wiśniowej. Samochody omijając próg, wjeżdżają na pobocze stwarzając niebezpieczeństwo dla mieszkających przy drodze mieszkańców. Docelowo zasadne jest wyłożenie na odcinku posesji Wola Wiśniowa 18 i 22 chodnika, ale trzeba interweniować tu i teraz.

600IMG_20190520_201334

Kolejny temat to instalacja na drodze gminnej w Woli Wiśniowej (sugestia mieszkańców, aby była to wysokość posesji Wola Wiśniowa 19) pasów drogowych umożliwiających swobodne przejście dzieci przed drogę gminną – sprawa była poruszana przez mieszkańców na ostatnim zebraniu wiejskim w Woli Wiśniowej.

Sprawa kolejna to uszkodzony element w.w. progu, który wymaga naprawy oraz nadal nienaprawiony odcinek drogi przy posesji Wola Wiśniowa 8.

Sprawy dotyczące Rząbca to montaż dodatkowej tabliczki informacyjno-kierunkowej w Rząbcu, kierującej do posesji Rząbiec od 79a do 83 oraz montaż tablicy informacyjnej w części sołectwa, zwanego Niwą.

Dziękuje za pozytywne rozpatrzenie wyżej wymienionych tematów.

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, kliknij Lubię to! i podziel informacją się ze znajomymi…

Chcesz być na bieżąco ? Odwiedzaj www.michalszafranski.eu

Kategoria: Gmina Włoszczowa, Rząbiec, Wnioski i interpelacje, Wola Wiśniowa

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
7 sesja Rady Miejskiej we Włoszczowie

VII sesja Rady Miejskiej minęła głównie pod znakiem nowo wybranych sołtysek i sołtysów w Naszej Gminie. Gratuluję wszystkim sołtysom zaufania...

Zamknij