Wizyta w Starostwie

Wspólnie z Panem Sołtysem Woli Wiśniowej spotkaliśmy się z Panem Starostą Dariuszem Czechowskim w bieżących sprawach, dotyczących sołectwa Woli Wiśniowej. Pierwsza kwestia dotyczy wycinki spróchniałych drzew, które okalają kapliczkę, usytuowanej przy drodze powiatowej, na skrzyżowaniu z drogą w kierunku Ludwinowa. Jak mogłem się przekonać osobiście drzewa są spróchniałe i zagrażają bezpieczeństwu. W latach ubiegłych składane były wnioski z dołączoną listą podpisów. Wyrażam nadzieję, że tym razem temat zostanie rozwiązany.

IMG_20181127_112210

Nie zabrakło również dyskusji na temat konieczności zmian rozwiązania jakim jest skrzyżowanie na rondo, na łączeniu planowanej obwodnicy z drogą od Włoszczowy w kierunku Woli Wiśniowej.

W związku z pracami nad dokumentacją drogi powiatowej z Wymysłowa do Ludynia, zapytałem również i o te kwestie. Wspólnie z mieszkańcami mamy nadzieję, że wieloletnie starania o tą drogą, przyniosą wreszcie wymierny owoc.

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, kliknij Lubię to! i podziel informacją się ze znajomymi…

Chcesz być na bieżąco ? Odwiedzaj www.michalszafranski.eu

Kategoria: Rząbiec, Wnioski i interpelacje, Wola Wiśniowa

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Zostałem Przewodniczącym Komisji

Na drugiej sesji nowej kadencji Rady Miejskiej we Włoszczowie podejmowaliśmy m.in. uchwały dotyczące liczebności, składów osobowych oraz przewodniczących komisji stałych...

Zamknij