Uzbieraliśmy 242 kilogramy nakrętek

Kolejny raz udowadniamy, że razem możemy więcej.  Zapoczątkowana kilka lat temu akcja zbierania nakrętek na rzecz osób niepełnosprawnych dziś dała owoc w postaci przekazanych 242 kilogramów! Mieszkańcy Nieznanowic i nie tylko, chętnie zaangażowali się w akcje i efekt w moim przekonaniu jest znaczący. Brawo my!

DSC_0016

Poprzez zwykły gest okręcenia nakrętki mogliśmy pomóc niepełnosprawnego mieszkańcowi Gminy Kluczewsko. Sukces akcji sprawił, że zaczynamy od nowa. Opracowałem specjalny poradnik jakie nakrętki zbieramy, gdzie je przekazujemy i komu dzięki temu pomagamy (poradnik do pobrania i poznania www.emesz.pl/ekopomocni.pdf). Zapraszam do włączenia się do akcji kolejne osoby i instytucje, które pomogą w zbiórce.

DSC_0019

Założyłem również specjalny Fanpage na Facebooku o nazwie Ekopomocni www.facebook.com/ekopomocni, który połączy wszystkich zakręconych na pomaganie!

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, kliknij Lubię to! i podziel informacją się ze znajomymi…

Chcesz być na bieżąco ? Odwiedzaj www.michalszafranski.eu

Kategoria: Nieznanowice

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
36 Sesja Rady Miejskiej

Na 36 już sesji Rady Miejskiej we Włoszczowie zajmowaliśmy się m.in. projektem połączenia placówek we Włoszczowie, Kurzelowie i Koniecznie, czy...

Zamknij