Spotkanie w sprawie drogi powiatowej w Woli Wiśniowej

Spotkanie w sprawie drogi powiatowej w Woli Wiśniowej

Dziękuję Panu Staroście Dariuszowi Czechowskiego, Panu Dyrektorowi Dróg Powiatowych Norbertowi Gąsieńcowi, pracowników Starostwa Powiatowego we Włoszczowie oraz zaangażowanym mieszkańcom sołectwa Wola Wiśniowa, na czele z Panem Sołtysem za merytoryczne i mamy nadzieje owocne spotkanie, w sprawie rozwiązania problemu zalewania drogi powiatowej prowadzącej przez Wolę Wiśniową oraz remontu drogi prowadzącej do posesji Wola Wiśniowa 123 G.

Sprawa remontu drogi prowadzącej w kierunku posesji 122G i 123G była remontu poruszana przez mieszkańców podczas zebrań wiejskich jak również była przedmiotem wielu moich wniosków kierowanych do Starostwa Powiatowego we Włoszczowie. Cieszą zarówno mnie mnie jak i uczestniczących w spotkaniu mieszkańców deklaracje wykonania remontu tej powiatowej drogi.

Kolejna wielokrotnie sygnalizowana sprawa to temat, zalegania wody na drodze powiatowej, prowadzącej przez wieś. Wszystko przez brak prawidłowego odwodnienia drogi. Stan chodników i samej nawierzchni też pozostawia wiele do życzenia. Jak się dowiedzieliśmy na najbliższej sesji powiatu zostanie wprowadzone do budżetu wykonanie projektu na budowę tej drogi i prawidłowego odprowadzenia wody. To pierwszy jakże ważny krok, w kierunku poprawy sytuacji, z którą mieszkańcy borykają się od lat – dziękujemy!

Szersze informacje na tematach dotyczących sołectwa Wola Wiśniowa, znajdziesz tutaj, Jeszcze raz dziękuję za spotkanie i już kibicuje realizacji założonych planów.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *