Sesja nadzwyczajna, czyli mamy to

W dniu 23 kwietnia, podczas sesji nadzwyczajnej, podejmowano decyzje o zmianach w budżecie gminy. Jedną z tych decyzji było przekazanie kwoty 135 000 zł, z przeznaczeniem na dokończenie budowy Świetlicy wiejskiej w Nieznanowicach. O inwestycji w Nieznanowicach, można by mówić dużo. W mojej ocenie to idealny przykład pracy i współpracy ludzi, mieszkańców, samorządu oraz biznesu.

Wszyscy mamy w pamięci pracę Stowarzyszenia NIEZNANOWICE.pl przy opracowywaniu wniosku, wielką pracę i nakłady mieszkańców sołectwa w tworzeniu tego obiektu, wsparcia biznesu i organizacji pozarządowych, a teraz wsparcia finansowego Gminy Włoszczowa w dokończeniu i spełnieniu marzeń mieszkańców.

DSC_0184

Foto: Gmina Włoszczowa

Chciałbym gorąco podziękować w imieniu własnym oraz Zarządu Stowarzyszenia NIEZNANOWICE.pl oraz mieszkańców sołectwa Panu Burmistrzowi Grzegorzowi Dziubkowi oraz Sławomirowi Owczarkowi i pracownikom Urzędu za wspieranie tego naszego dzieła. Na podziękowania dla osób, które jeszcze wsparły nasz ambitny plan, budowy miejsca spotkań przyjdzie czas, jednak już dziś wszystkim razem i każdemu z osobna przekazuje szczere DZIĘKUJĘ.

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, kliknij Lubię to! i podziel informacją się ze znajomymi…

Chcesz być na bieżąco ? Odwiedzaj www.michalszafranski.eu

Kategoria: Gmina Włoszczowa, Nieznanowice, Rada Miejska we Włoszczowie

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Wizyta w ŚDS w Woli Jachowej

W ramach popularyzacji sportu osób niepełnosprawnych odwiedziłem podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Woli Jachowej. Spotkanie było okazją do podzielenia się...

Zamknij