Samorządowe: Wniosek do Starostwa Powiatowego

Samorządowe: Wniosek do Starostwa Powiatowego

Wakacje w rozkwicie 🏖, wakacji nie mają sprawy związane z mieszkańcami. Odpowiadając na zgłoszenia mieszkańców, złożyłem wniosek do Starostwa Powiatowego we Włoszczowie w kilku ważnych sprawach. Poniżej zamieszczam również odpowiedzi.

Wniosek do Starostwa Powiatowego we Włoszczowie : lustra, drogi i oświetlenie

Pierwsza kwestia to montaż montaż na skrzyżowaniu w Rząbcu lustra drogowego, przy (na zakręcie drogi prowadzącej do Wymysłowa) lustra drogowego, które poprawi bezpieczeństwo na tym skrzyżowaniu. Wyjeżdżający z drogi podporządkowanej z Wymysłowa, kierowcy 🚗 mają ograniczoną widoczność z uwagi na łuk drogi powiatowej prowadzącej przez Rząbiec.

Kolejna kwestia to remont cząstkowy i montaż lamp oświetleniowych przy drodze powiatowej w kierunku posesji 122 G i 123 G w Woli Wiśniowej i ponowna prośba o remont drogi powiatowej w Woli Wiśniowej (prowadzącej przez wieś) w celu ograniczenia zalewania chodników…

Ostatnia, ale niemniej ważna sprawa drogi powiatowej na odcinku Wymysłów-Ludynia. Zarówno ja jak i mieszkańcy, chcielibyśmy się dowiedzieć na jakim etapie jest sprawa budowy drogi na tym odcinku. Sprawę tego odcinka nie muszę nikomu przypominać, ponieważ była ona przedmiotem niejednego mojego wniosku. Dziękując za odpowiedzi, proszę o pozytywne rozpatrzenie tematów w w.w. sprawach.

W odpowiedzi Starostwo Powiatowe odniosło się pozytywnie do kwestii instalacji lustra drogowego w Rząbcu.

Co do pozostałych spraw to poniżesz zamieszczam kolejną odpowiedź ze Starostwa Powiatowego:

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *