Planowane inwestycje w 2021

Planowane inwestycje w 2021

Słońce świeci i już niebawem wystartują inwestycje drogowe, zaplanowane w ramach budżetu na 2021 roku na terenie Gminy Włoszczowa. Dziś pokaże Ci, jak zmieni się Nieznanowice, Wola Wiśniowa i Rząbiec pod wpływem zabezpieczonych w tegorocznym budżecie środków.

W Woli Wiśniowej wykonany zostanie chodnik, na odcinku o którym na jednych z ubiegłorocznych zebrać wiejskich wspominali mieszkańcy sołectwa. Na tym odcinku drogi kierowcy notorycznie omijają próg zwalniający, przejeżdżając niebezpiecznie blisko ogrodzenia posesji przyległych do drogi.

W Nieznanowicach zostanie poprawiony, dawno oczekiwany dojazd na tzw. Rybaczkę. Będzie można wygodnie i bezpiecznie dojechać do gospodarstw. Prośba o wykonanie remontu na tej drodze, a w zasadzie budowę drogi na tym odcinku pisałem wielokrotnie, przy składanych rokrocznie wniosków do budżetu.

Na końcu inwestycja, którą zabiegałem najdłużej i najbardziej się ucieszyłem z jej realizacji. W Rząbcu poprawimy dojazd do posesji, która tego dojazdu potrzebuje jak ryba wody.  Nie wchodząc w szczegóły powiem tylko dziękujemy Panu Burmistrzowi Grzegorzowi Dziubkowi za uwzględnienie wniosków w tegorocznym budżecie.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *