Michał Szafrański – Kandydat do Rady Miejskiej

21 października (niedziela) dzień decyzji, dzień wyborów samorządowych. Cztery lata temu to właśnie Państwa głosy spowodowały to, że mogłem rozpocząć swoją drogę samorządową. Dziś czas podsumowań i prośby o wsparcie mojej kandydatury do mandatu Radnego Rady Miejskiej we Włoszczowie.

wybory2018

Jeżeli ktoś zapytałby mnie, z czego jestem najbardziej dumny jako Radny i przedstawiciel Nieznanowic, Rząbca i Wymysłowa, odpowiedziałbym, że oczywiście liczne inwestycja, takie jak m.in. nowoczesna świetlica w Nieznanowicach – są ważne, drogi są ważne, chodniki są ważne, cała infrastruktura jest ważna. Jednak ja na równi z tą infrastrukturą cenie sobie to, że udało się w Was społeczną aktywność. To, że wiele rzeczy zrobiliśmy razem, to że zaczęliśmy działać na rzecz dobra wspólnego, to jest coś fantastycznego, coś nieporównywalnego z niczym innym i trudnego do skopiowania. Za to, za tą całą aktywność chce Wam dziś serdecznie podziękować.

Jeżeli moja dotychczasowa aktywność znalazła Państwa uznanie, zachęcam do oddania głosu na moją osobę w wyborach do Rady Miejskiej we Włoszczowie. Wybory odbędą się 21 października, w Woli Wiśniowej – Przedszkole Kubuś Puchatek. Co prawda żaden z mieszkańców Woli Wiśniowej, w tegorocznych wyborach nie kandyduje do Rady Miejskiej, zachęcam do wsparcia mojej kandydatury, osoby która wielokrotnie udowodniła, jak ważne są sprawy regionu.

W niedzielę wyborczą wszystko w Waszych rękach. Zachęcam mieszkańców Nieznanowic, Rząbca, Woli Wiśniowej i Wymysłowa do udziału w wyborach i z góry dziękuję za oddane głosy.

michal-szafranski-euRazem możemy więcej
Michał Szafrański

Kategoria: Nieznanowice, Rada Miejska we Włoszczowie, Rząbiec, Wymysłów

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Prace geodezyjne na drodze Wymysłów – Ludynia

Pod koniec sierpnia pisałem o spotkaniu na drodze powiatowej Wymysłów - Ludynia m.in z Panem Starostą Jerzym Suligą. Dziś wzdłuż...

Zamknij