Konkurs „Piękna i Bezpieczna Zagroda – Przyjazna Środowisku”

Urząd Gminy Włoszczowa informuje, że Świętokrzyska Izba Rolnicza w Kielcach organizuje wzorem lat ubiegłych XVIII edycję konkursu „Piękna i Bezpieczna Zagroda – Przyjazna Środowisku„. Celem konkursu jest wyróżnienie najbardziej zadbanych, estetycznych i bezpiecznych gospodarstw rolnych prowadzących produkcję rolniczą w województwie świętokrzyskim.

W kryteriach oceny i punktacji bierze się pod uwagę nie tylko czystość, porządek i bezpieczeństwo w gospodarstwie, ale również wyposażenie w instalację wodno-kanalizacyjną, segregację i zagospodarowanie śmieci oraz poprawę warunków pracy i jej bezpieczeństwa.

sir-rolnik

W związku z powyższym zainteresowanych w konkursie rolników prosimy o wypełnienie deklaracji i złożenia jej do dnia 15 czerwca 2016 r. w Urzędzie Gminy Włoszczowa w pokoju nr. 34.

Po przeglądzie i ocenie zgłoszonych zagród wyłoni jedno gospodarstwo z gminy do eliminacji powiatowych. Laureat konkursu powiatowego weźmie udział w finale konkursu wojewódzkiego. Ogłoszenie wyników eliminacji wojewódzkich odbędzie w czasie trwania Dożynek Wojewódzkich.

Druk deklaracji zgłoszenia udziału w konkursie „Piękna i Bezpieczna Zagroda – Bezpieczna Środowisku” do pobrania na stronie internetowej Urzędu Gminy (tutaj),  oraz w pokoju nr 34 w Urzędzie Gminy Włoszczowa.

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, kliknij Lubię to!  i podziel informacją się ze znajomymi…

Chcesz być na bieżąco ? Odwiedzaj www.michalszafranski.eu

Kategoria: Gmina Włoszczowa, Ogłoszenia, Powiat Włoszczowski

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Drzewa przy drodze w kierunku Rząbca

W nawiązaniu do rozmowy z Panem Sołtysem Sołectwa Rząbiec - Panem Marianem Kościołkiem w dniu dzisiejszym (tj. 29-02-2016 r.) złożyłem...

Zamknij