Kolejny raz na drodze powiatowej

Kolejny raz na drodze powiatowej

Czy wczorajsze spotkanie na drodze powiatowej Wymysłów – Ludynia to krok na przód ? Czas pokaże…. Nie mniej jednak wczoraj, z inicjatywy Pana Starosty Jerzego Suligi odbyliśmy spotkanie, na którym przedstawiono konkretne plany uregulowania prawnego działek, na której znajduje się droga – pierwszy etap tworzenia dokumentacji technicznej (niezbędnej do możliwości uzyskania na tą inwestycje dofinansowania).

Sprawa nie jest prosta, ponieważ jak wynika z map, po obu stronach, uciążliwego odcinka drogi powiatowej przebiega aż kilkadziesiąt działek… Mogę się mylić, ale jakoś tym razem optymistycznie patrzę na te działania …

Z uwagą będę śledził rozwój sytuacji i kolejne kroki w tej sprawie, które bez wątpienia ułatwią życie mieszkańcom .

Korzystając z okazji zaprezentowałem również problem z przepustem w Rząbcu (niedaleko świetlicy). Biorąc pod uwagę ograniczenia finansowe zaproponowałem Panu Dyrektorowi Zarządu Dróg Powiatowych pewne rozwiązanie, które może pomóc udrożnić przepływ wody w tym miejscu. Sprawa przepustów była zgłaszana wielokrotnie już wcześniej. Mam nadzieję że i ta sprawa znajdzie szczęśliwy finał.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *