Interpelacje w.s. drogi w Rząbcu

Dziękując za odpowiedź na poprzedni wniosek kierowany do Urzędu Gminy Włoszczowa, w tematach, które w dużej części udało się załatwić, skierowałem do włoszczowskiego urzędu kolejne zapytanie o wyjaśnienie sprawy nieuregulowanych terenów drogi, prowadzącej do Państwa Kaliszów. Nie muszę chyba nikomu wyjaśniać jak i z jakich powodów sprawa swobodnego dojazdu nie tylko mieszkańców, ale pomocy medycznej, pedagogów czy innych służb jest ważna.

W tej sprawie, w przeciągu kilku lat kierowałem kilka pism, ze zwrotną informacja, że sprawy są w toku. Na bazie ostatniego zebrania i konkretnych pytań mieszkańców – jak długo jeszcze będą toczyły się sprawy formalne, ponownie skierowałem interpelacje w tej sprawie.

600wniosek-rzabiec

Jak deklarowałem na zebraniu, ku aprobacie Pana Burmistrza Grzegorza Dziubka uda się zorganizować kamień, który powinien doraźnie poprawić dojazd do w.w. posesji. Wniosek podpisała również Pani Sołtys Sołectwa Rząbiec Barbara Sosnowska. O odpowiedzi wyżej wymieniony wniosek będę informował mieszkańców.

Z tego miejsca pragnę również podziękować za odpowiedź w sprawach będących przedmiotem poprzednich interpelacji, i tak:

  • ubytek drogi obok posesji numer 8 w Woli Wiśniowej, został naprawiony,
  • dodatkowa tabliczka informacyjno-kierunkowa, prowadząca do posesji od 79a do nr 83 zostanie zamontowana w terminie do dnia 31 lipca 2019.

Zapraszam do zapoznania się z odpowiedzią Urzędu Gminy na w.w. wniosek

11

22

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, kliknij Lubię to! i podziel informacją się ze znajomymi…

Chcesz być na bieżąco ? Odwiedzaj www.michalszafranski.eu

Kategoria: Rząbiec, Wnioski i interpelacje, Wola Wiśniowa

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Wniosek do Starostwa Powiatowego

Uff jak gorąco można by powtarzać za Julianem Tuwimem. Mam nadzieję, że radzicie sobie jakoś z temperaturami... Ale upał to...

Zamknij