Bezpieczniej i ekologiczniej

W Nieznanowicach ukończony został kolejny etap budowy chodnika, w kierunku Woli Wiśniowej. Pragnę podziękować władzom Gminy, że zdecydowano się zwiększyć dofinansowanie budowy, a tym samym wykorzystać całą gromadzoną w latach poprzednich kostkę – już w tym roku. Gmina Włoszczowa zadbała również o estetykę i przyjaźniejsze środowisku pokrycie dachu budynku w Nieznanowicach, którym zarządza.

dav

Foto: Michał Szafrański

Na dachu budynku wielorodzinnego w Nieznanowicach wymieniono dach. Eternit zastąpiła blacha. To jeden z historycznych budynków w Nieznanowic.

dav

Foto: Michał Szafrański

Wyrażam również podziękowanie za instalacje lampy oświetleniowej w kierunku Woli Wiśniowej. Z uwagi na dynamiczny rozwój budownictwa jednorodzinnego w kierunku Woli Wiśniowej konieczny jest dalszy montaż oświetlenia jak również wykonanie dodatkowej nakładki wraz z poszerzeniem drogi prowadzącej do Woli Wiśniowej.

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, kliknij Lubię to! i podziel informacją się ze znajomymi…

Chcesz być na bieżąco ? Odwiedzaj www.michalszafranski.eu

Kategoria: Gmina Włoszczowa, Nieznanowice

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Wniosek do Pani Wojewody

Dziś odwiedziłem Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach i złożyłem wniosek skierowany do Pani Wojewody Agaty Wojtyszek wniosek o wsparcie finansowe...

Zamknij