32 Sesja Rady Miejskiej

32 Sesja Rady Miejskiej

Ostatnia sesja każdego roku, zawsze ma uroczysty charakter. Tym razem rozpoczęliśmy ją od podziwiania występu jasełkowego w wykonaniu przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr 2, które na wszystkich zgromadzonych zrobiło wrażenie. Następnie przyszedł czas na niezwykłe ważne Uchwały. Przyjęliśmy m.in. Budżet na 2018 rok, Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2018, Plan gospodarki niskoemisyjnej oraz Wieloletni Program Gospodarowania Mieszkaniowym Zasobem Gminy Włoszczowa na lata 2018-2022.

Rekordowy budżet, a tym samym kredyt jest powiązany nie tylko z inwestycjami własnymi Gminy Włoszczowa, ale również tymi, które w dużej części są finansowane ze środków zewnętrznych (m.in. budowa przedszkola z oddziałem żłobkowym we Włoszczowie, termomodernizacja 5 szkół, czy realizacja programu rewitalizacja miasta – w którego skład wchodzi nie tylko modernizacja włoszczowskiego rynku, ale również remonty ulic, budowa rekreacyjnego miejsca spotkań, nieopodal basenu).

Zgodnie z zapowiedziami realizowane będą również niektóre projekty, które kierowałem we wniosku do przyszłorocznego budżetu www.michalszafranski.eu/wnioski-do-budzetu-2018 O ich realizacji mieszkańcy będą mogli się przekonać w 2018 roku.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania tego materiału…

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *