32 Sesja Rady Miejskiej

Ostatnia sesja każdego roku, zawsze ma uroczysty charakter. Tym razem rozpoczęliśmy ją od podziwiania występu jasełkowego w wykonaniu przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr 2, które na wszystkich zgromadzonych zrobiło wrażenie. Następnie przyszedł czas na niezwykłe ważne Uchwały. Przyjęliśmy m.in. Budżet na 2018 rok, Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2018, Plan gospodarki niskoemisyjnej oraz Wieloletni Program Gospodarowania Mieszkaniowym Zasobem Gminy Włoszczowa na lata 2018-2022.

DSC_0865 - Kopia - Kopia - Kopia - Kopia - Kopia - Kopia - Kopia - Kopia - Kopia - Kopia - Kopia

Foto: Urząd Gminy

Rekordowy budżet, a tym samym kredyt jest powiązany nie tylko z inwestycjami własnymi Gminy Włoszczowa, ale również tymi, które w dużej części są finansowane ze środków zewnętrznych (m.in. budowa przedszkola z oddziałem żłobkowym we Włoszczowie, termomodernizacja 5 szkół, czy realizacja programu rewitalizacja miasta – w którego skład wchodzi nie tylko modernizacja włoszczowskiego rynku, ale również remonty ulic, budowa rekreacyjnego miejsca spotkań, nieopodal basenu).

DSC_0919 - Kopia - Kopia - Kopia - Kopia - Kopia - Kopia - Kopia - Kopia - Kopia

Foto: Urząd Gminy

Zgodnie z zapowiedziami realizowane będą również niektóre projekty, które kierowałem we wniosku do przyszłorocznego budżetu www.michalszafranski.eu/wnioski-budzetu-2018 O ich realizacji mieszkańcy będą mogli się przekonać w 2018 roku.

michal-szafranski-euUdanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, kliknij Lubię to! i podziel informacją się ze znajomymi…

Chcesz być na bieżąco ? Odwiedzaj www.michalszafranski.eu

Kategoria: Gmina Włoszczowa, Rada Miejska we Włoszczowie

Komentowanie wyłączone.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Nagroda Starosty Włoszczowskiego

Pragnę serdecznie podziękować za wyróżnienie i przyznaną mi nagrodę Starosty Włoszczowskiego, za osiągnięcia sportowe oraz działalność na rzecz sportu. Wspólnie...

Zamknij